مرکز فروش مایع دستشویی گلیسیرینه

دست ها همواره در تماس با اشیای گوناگون دچار آلودگی می شود و نیاز است مرتب شسته شود. اما آب به تنهایی نمی تواند آلودگی های موجود در سطح پوست را به خوبی از بین ببرد به همین جهت استفاده از انواع مواد شوینده در عراق و شوینده ها نظیر صابون و مایع دستشویی توصیه می گرد. یکی از انواع مایع ها، مایع دستشویی گلیسیرینه می باشد که در این مطلب در مورد مزایای بی نظیر و هم چنین روش خرید آن بیشتر آشنا می شویم.
مرکز فروش مایع دستشویی گلیسیرینه

دلیل مرغوبیت مایع دستشویی گلیسیرینه

دلیل مرغوبیت مایع دستشویی گلیسیرینه مایع دستشویی گلیسیرینه به مایعی گفته می شود که حاوی گلیسیرین باشد. بنابراین دلیل مرغوبیت این نوع مایع دستشویی و مواد شوینده در اصفهان را باید در خواص و ویژگی های گلیسیرین جستجو نماییم. گلیسیرین مایعی بی رنگ و بی بو و شفاف و شیرین است. در واقع نوعی الکل ساده سه عاملی می باشد که به راحتی با آب و الکل حل می شود و دلیل آن هم ساختار مولکولی شامل پیوند هیدروژنی است.

اما گلیسیرین چگونه حاصل می شود. به طور کلی به دو روش طبیعی و صنعتی تولید می شود. در روش طبیعی که شیرین است از روغن های گیاهی درون روغن های حامل نظیر روغن نارگیل و سویا حاصل می شود. روغن حامل به عنوان پایه ای برای جذب خواص گلیسیرین می باشد و سبک هستند و راحت جذب پوست می شوند. در روش صنعتی گلیسیرین از تجزیه نفت طی فرآیندهای شیمیایی به دست می آید.

مهم ترین خاصیت گلیسیرین جذب رطوبت است که همین عامل باعث می شود رطوبت پوست حفظ شود و از خشکی و ترک خوردگی، خارش و چین و چروک جلوگیری می کند. با ساختار الکلی که دارد باعث ضدعفونی دست ها می شود. گرچه به خوبی الکل کارایی ندارد اما مزیت آن این است که مثل الکل پوست را خشک نمی کند.

مایع گلیسیرینه بهترین گزینه برای افرادی است که از خشکی پوست یا هر گونه مشکلات پوستی نظیر التهاب و اگزما و… رنج می برند. به خصوص در فصل زمستان پوست را نرم و نگه می دارد.

مهمترین شاخصه های مایع دستشویی

مهمترین شاخصه های مایع دستشویی مایع دستشویی در طول روز بارها مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین ویژگی هایی از آن انتظار می رود:

 • مهم ترین شاخصه ای که در تولید مایع دستشویی اهمیت دارد، سازگاری با پوست دست است. مایع هایی که باعث خشکی، پوست پوست شدن و خارش و حساسیت می شوند یقینا گزینه مناسبی نخواهند بود.
 • مایع دستشویی باید پوست را به خوبی پاک کند و آلودگی ها، میکروب و ویروس و باکتری های مضر را از سطح پوست ضد عفونی نماید.
 • با کمترین مقدار بیشترین کارایی را داشته باشد و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه باشد.
 • علاوه بر این ها خاصیت درمانی نیز داشته باشد و به حفظ سلامت پوست و سلول های پوستی کمک کند.
 • باعث نرمی و تقویت و درخشندگی ناخن ها شود.
 • رایحه دل انگیز و کف مناسب داشته باشد.
 • Ph پوست را در حد معتدل نگه دارد و از ایجاد مواد اسیدی یا قلیایی جلوگیری نماید.
 • مواد شیمیایی مضر و سرطان زا مثل فرمالین و غیره نداشته باشد و ترکیبات آن علاوه بر سلامت انسان برای محیط زیست هم بی خطر باشد.

با توجه به موارد گفته شده مایع های دستشویی گلیسیرینه به خوبی شاخص‌ های یک مایع دستشویی با کیفیت را دارا می باشد.

خرید بی واسطه مایع دستشویی گلیسیرینه

خرید بی واسطه مایع دستشویی گلیسیرینه برای خرید مایع دستشویی با قیمت مناسب می توان به مرکز فروش مایع دستشویی گلیسیرینه مراجعه نمود. حذف واسطه ها و هزینه های حمل و نقل و انبار داری خرید مقرون به صرفه تری را موجب می شود. فروشگاه های اینترنتی این مراکز نیز امکان مناسبی را فراهم می آورد تا مشتریان بی واسطه و به راحتی به ثبت سفارش بپردازند.

مراکز فروش مستقیم مایع دستشویی کیفیت محصول را ضمانت می نماید و محصولاتی در اندازه های مختلف به صورت فله برای نیازهای عمده سرویس های بهداشتی هتل ها، خوابگاه ها، اماکن زیارتی و… و نیازهای جزئی مصرف خانگی در کنار دیگر محصولات شوینده نظیر پودر رخت شویی و صابون ارائه می نمایند.

 • تبلیغات: 
  1. بازار خرید صابون عمده ارزان
  2. مایع لباسشویی کودک صنعتی عطری
  3. نمایندگی فروش انواع مایع دستشویی و ظرفشویی در ایران
  4. خرید اینترنتی مایع دستشویی ۲۰ لیتری باکیفیت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما