صادرات عمده مایع دستشویی تیوپی جدید

مایع دستشویی تیوپی از گونه محصولات پر کاربردی می باشد که از آن در مکان های بسیاری برای تمیز کردن دست ها از آلودگی و کثیفی به کار می برند و دارای انواع بسیار متفاوتی هستند، صادرات عمده مایع دستشویی جدید در بسیاری از نقاط ایران انجام می گیرد که برای انتقال کالا و محصول می باشد زیرا این بسیار با اهمیت و با ارزش هستند و برای صادرات این محصولات از محل مبدأ به مقصد می باشند چه در داخل و چه در خارج از کشور به صورت عمده صادر می شوند در این صادرات حجم بسیار زیادی از انواع این مایع جدید در نوع برندهای گوناگون و با کیفیت وجود دارد.

صادرات عمده مایع دستشویی تیوپی جدید

مایع دستشویی تیوپی چه ویژگی هایی دارد؟

مایع دستشویی تیوپی چه ویژگی هایی دارد؟مایع دستشویی تیوپی برای استفاده آسان و راحت می باشد و این نوع مایع ها دارای مارک و طرح و رنگ های بسیار متنوعی در بازار موجود هستند که به همین دلیل دارای قیمتی های متفاوتی هم هستند و طرفداران بسیار زیادی دارند.

این محصول دارای حجم مناسب می باشد و می توان آن را در هرجایی مورد استفاده قرار داد حتی در مسافرت های طولانی زیرا جای کمی می گیرد و به راحتی می توان آن را با خود حمل کرد و از آن به تعداد دفعات بسیاری استفاده کرد.

این مایع ها دارای کف کنندگی فراوان و بوی رایحه های متنوعی هستند و به همین دلیل بسیار مورد پسند هستند و به صورت فراوانی مورد خرید قرار می گیرند و عملکردی بسیار بالا دارند و در نزد همگان محبوب و حائز اهمیت هستند.

که در نوع فومی، کرمی و ساده هم موجود هستند و از گونه محصولات ضد حساسیت می باشند که از کارخانه های تولیدی بسیار گوناگونی به تولید می رسند و برای بهداشت فردی بسیار لازم و ضروری می باشند.

مایع دستشویی غلیظ در انواع بسیاری وجود دارند و به این صورت نیز به خوبی کف می کنند و کثیفی و میکروب ها را پاک کرده و این مایع های غلیظ دارای استفاده بسیار فراوان می باشند و دارای قیمتی مناسب می باشند.

بررسی حجم بطری های مایع دستشویی

بررسی حجم بطری های مایع دستشویی بررسی حجم بطری مایع دستشویی تحت نظارت کارشناسان و متخصصان برای کاربرد های متفاوت در مکان های گوناگونی انجام میگیرد که این محصولات در تنوع حجمی بسیار زیادی وجود دارند و به کار می روند.

حجم بطری های مایع دستشویی بسیار متفاوت است و از حجم های بسیار بزرگ در مکان هایی چون هتل، رستوران ها، مدارس، ادارات و… به کار می برند و با این حجم می توانند مدت بیشتری از این نوع محصولات برخوردار باشند و هزینه مناسبی را پرداخت نمایند.

همچنین از حجم های کوچک و متوسط نیز در مصارف خانگی بسیار به کار می برند و با توجه به تعداد خانوار مورد خرید قرار می دهند که نوع هایی که دارای حجم بسیار کم تری هستند نیز برای بهداشت فردی در کیف و یا … نگهداری می شوند و مپرد استفاده قرار می گیرند.

حجم های متفاوت در این محصولات بسیار با اهمیت هستند و بر اساس این حجم ها فروش رونق می گیرد و از طرفداران بسیاری برخوردار می شود و این محصولات علاوه بر حجم های گوناگون دارای انواع مارک و برند های متفاوت با نوع کیفیت کوناگون موجود هستند.

و افراد می توانند آن را متناسب با نیاز و سلیقه انتخاب کرد و رایحه ای معطر را در دستشویی ها به راه انداخت و مایعی متناسب با پوست مورد استفاده قرار داد و از آن لذت برد و همیشه دستی معطر با پوستی زیبا داشت.

مایع دستشویی مسافرتی در حجم بسیار کوچک و به صورت تیوپی می باشد که درب محکمی هم دارد و بسیار مورد پسند هستند و افراد بسیاری از آن ها برای بهداشت فردی خود مورد استفاده قرار می دهند و از آن ها رضایت کاملی دارند.

دلایل پرکاربرد بودن مایع دستشویی تیوپی

دلایل پرکاربرد بودن مایع دستشویی تیوپی دلایل پر کاربرد بودن مایع دستشویی تیوپی این است که این مایع ها ضد حساسیت هستند و قیمتی مناسب دارند و اگر زمانی شخصی از افرا. خانواده به آن حساسیت داشته باشد می توان با توجه به هزینه مناسب نوع دیگری را از آن ها تهیه کنند و مورد استفاده قرار دهند.

مایع های تیوپی در اندازه های حجمی گوناگونی وجود دارند و با نوع برند های متفاوتی هم در بازار موجود هستند که هر برند دارای انواع رایحه با نوع های متنوع می باشند و مشتریان می توانند با توجه به نیاز و سلیقه آن ها را انتخاب کرده و تهیه نمایند.

همچنین نوع های تیوپی با حجم کوچک دارای تعداد دفعات استفاده بسیار زیادی هستند و مدتها برای شما کار می کنند و نیاز خانواده را به خوبی رفع می نمایند و قدرت پاک کنندگی بسیار عالی دارند و به خوبی کثیفی هارا از روی پوست بر می دارند.

که به شما توصیه می شود از این نوع محصولات در زندگی روزمره خود قرار دهید و از عملکرد و کارایی آن برخوردار شوید و پوستی معطر و زیبا را ایفا کنید و از آن لذت ببرید و همچنین هزینه پرداختی مناسبی را هم برای آن می توان پرداخت کرد و آن را تهیه نمود.

خرید مایع دستشویی در مراکز فروشگاهی و عمده فروشان موجود در بازار انجام می گیرد و می توان آن ها را در نوع برند و کیفیت های متفاوتی به صورت عمده و مستقیم از کارخانه های متفاوت و معتبری که دارای استاندارد می باشند خریداری نمود و در نهایت آن را مورد استفاده برای مصرف کنندگان قرار داد.

خرید مستقیم مایع دستشویی غلیظ

خرید مستقیم مایع دستشویی غلیظ خرید مستقیم مایع دستشویی غلیظ در بسیاری از نقاط ایران انجام می گیرد تعیین خرید از کارخانه های تولید کننده به خوبی ام می‌گیرد و می‌توان حجم بسیار زیادی از این محصولات را در انواع برند و کیفیت در اختیار داشت و مورد استفاده برای مصرف کنندگان قرار داد.

خرید مستقیم این محصولات عبارت از اقدام به بازاریابی و خرید مستقیم محصول به مشتری در منزل محل کار یا سایر مکان های دیگر است برای خرید محصول نیازی به حضور واسطه نمی باشد و مسئول یک راست از محل خرید برای مشتریان فرستاده می شود.

گاهی ممکن است این محصولات را در فروشگاه ها و مغازه ها یافتن کنید که میتوانید در این صورت به خرید مستقیم این محصولات اقدام کرده و مسئولی با کیفیت و درجه یک را از این مایه ها در نوع غلیظ در اختیار داشت و مورد استفاده قرار داد.

مستقیم بسیار به صرفه می باشد و این مایه های دستشویی غلیظ دارای طرفداران بسیار زیادی هستند و مورد پسند بسیاری از افراد جامعه قرار می گیرند که بسیار با اهمیت و با ارزش هستند و از آنها به صورت فراوانی مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید مستقیم منحصر به فرد می باشد به همین دلیل آن را متفاوت تر از سایر روش های خرید موجود در بازار می کند و در مکانی معین صورت می گیرد و سود بیشتری نسبت به خرید های دیگری می دهد به همین دلیل در نزد همگان محبوب می باشند.

 

 • تبلیغات: 
  1. قيمت مايع چند منظوره ٦٥٠ عمده
  2. پودر ماشین لباسشویی پرسیل لاوندر ترکیه
  3. خرید مایع ظرفشویی صنعتی
  4. مركز پخش مايع ظرفشويى ٨٠٠ گرمى
131

 1. برای آموزش و پرورش از سایت خرید مایع دستشویی تیوپی داشتیم ک بصرفه و باکیفیت بود. عطر مایع هاهم خوشبو بود. از شما تشکر می کنم.

  • سلام بله کیفیت خوبی دارد البته اگر همینطور بماند که خیلی بهتر است.

 2. عرض ادب و احترام دارم خدمت عزیزان در سایت شوینده کالا و همینطور برند سانیار ممنونم که توضیحات کاملی در سایت در مورد مایع دستشویی تیوپی ارائه داده بودیم لطفاً بفرمایید که آیا محصولی داریم که سازگار با پوست های خشک باشد درود و شما

 3. نسبت به حجمی که دارن استفادش زیاده و پاک کنندگیش خیلی بالاست و به صرفه است

 4. باسلام واحترام.محصولی فوق العاده کار بردی.وقابل حمل راحت.مخصوصا برایه دانش اموزان که به راحتی داخل کیف جامیشه.

 5. سلام ممنون از اینهمه تنوع در بسته بندی مایع دستشویی. چیزی که نظر من را به خودش جلب کرد مایع دستشویی تیوپی بود که در حقیقت این مایع دستشویی جیبی و قابل حمل رو راحت میشه هرجا که خواستیم همراه خود ببریم.
  بسیار راضی و خوشنود هستم از خریدم.تشکر

 6. سلام
  ممنون از محصول خوبتون کاملا ضد حساسیت بود

 7. با عرض سلام و وقت بخیر این مایع دستشویی های تیوپی خیلی کاربرد خوبی دارند و به راحتی قابل حمل برای دانش آموزان و محل کار و بیرون می‌باشد ،ممنون از تیم پر تلاش سانیار که این چنین محصولات پر کاربردی رو تولید میکنند ،و امیدوارم همیشه در کسب و کارشان بدرخشند

 8. با سلام و وقت بخیر. به خوبی لکه و کثیفی های دست رو از بین می بره. ممنونم

 9. چقدر عاااالی،بخصوص در این دوران ک میکروب و باکتری و ویروس بیدااد میکنه و دائم در هر زمان باید دستهارو شستو

 10. لطفا نمایندگی این شوینده پمپی رو در استان یزد معرفی کنید

 11. خییییلی راضی هستم
  غلیظ و با تمیز کنندگی بالا، براحتی همیشه همراهمه و ب محض نیاز در دسترسمه
  بسیار عالی

  • سلام همراه گرامی
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 12. باسلام خدمت شما ببخشید از چه برندی هست؟چه رایحه هایی موجود هست؟نوع کرم دارش روهم دارین؟برای پوست حساسیت ایجاد نمیکنه باعث نمیشه دست پوسته پوسته بشه

  • سلام خانم رحیمی
   جهت کسب اطلاعات بیشتر فرم موجود در صفحه اصلی را تکمیل کرده، مشاورین با شما تماس خواهند گرفت.

 13. سلام وقت بخیر.مایع دستشویی تیوپی رو دیدم ولی به درد خانواده پر جمعیت نمی خوره.

 14. مایع دستشویی تیوپی به دلیل کوچک بودن و کم جاگیر بودن بسیار کاربردی می باشد. کیفیت این محصولات حرف اول را میزند.

 15. سلام و خسته نباشید خدمت تولید کننده محترم … در مقابل سیل واردان محصول مشابه بی کیفیت پر واضح است که در صورت ارائه کیفیت استاندارد می توان بازار داخلی را با قیمت و کیفیت مناسب اشباع کرد و باعث سود آوری و ارز آوری برای کشور خواهد شد.

 16. سلام ممنونم از سایت خوبتون در کیفیت و تنوع محصولاتتون شکی نیست کافیه بقیه هم یه بار استفاده کنندتا مشتری همیشگیتون بشن.

 17. سلام روز بخیر
  مایع دستشویی تیوپی برای استفاده بچه ها در مدرسه خیلی خوبه هم شکل ظاهری خوبی داره هم عطر ملایمی داره من که راضی بودم از سفارشم.

 18. سلام با تشکر از سایت خوبتون می خواستم قیمت این محصولاتونو بدونم و این که چطور میتونم سفارش بدم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • سلام خانم علیزاده
   برای ثبت سفارش فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 19. سلام وقتتون بخیر، میخواستم بدونم شما فروش حضوری هم دارید؟ شعباتتون کجاست؟ ممنون از پاسخگوییتون

  • سلام خانم نیازی
   برای اطلاعات بیشتر فرم مشاوره درج شده در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 20. سلام خسته نباشید، خیلی ممنون از سایت خوب و جامعتون که انقدر دقیق درباره محصولات توضیح دادید.

 21. سلام ممنونم ازتون بابت این محصول باکیفیت، شما فروش به صورت عمده هم دارید؟ممنون میشم راهنماییم کنید باتشکر از شما

  • سلام امین عزیز
   برای خرید عمده فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 22. سلام از محصولات شما خریداری کردم و کاملا راضی هستم و به دوستانم هم پیشنهاد دادم.

 23. مایع دستشویی تیوپی خیلی خوبه حجم های کوچکش تو جیب جا میشه و میشه هر جایی ازش استفاده کرد

 24. سلام. به نظر من یکی از پارامترهای مهم انتخاب مواد شوینده غلظت آن هست. که هم کیفیت تمیزی بالا میره و هم برای میزان مصرف و قیمت به صرفه هست.

 25. با احترام
  همه برندها و مارک های مختلف رو دارید ؟
  اگر تعداد بالا خرید داشته باشیم ان شاء الله تخفیف هم داره ؟
  خرید هم حضوری هست هم غیر حضوری ؟

  • سلام دوست عزیز
   برای اطلاعات بیشتر فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 26. سلام می کنم به همه عزیزان در سایت
  ممنونم از محصولات خوبتان و همین طور قسمت مشاوره و فروش سایت بسیار عالی بنده را در جهت خرید بهتر و راحت‌تر راهنمایی کردند درود بر شما

 27. سلام وقت بخیر
  لطف کنید ادرس نمایندگیهاتون رو هم درج بفرمایید
  براحتی در سطح شهر پیدا کنیم
  سپاس

  • سلام همراه گرامی
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 28. سلام مایع دستشویی تیوپی رو از طریق این سایت خرید کردم بسیار راضی ام عطر و رایحه خوبی دارد.

 29. سلام .حجم مایع هایی دستشویی تیوپی چقدر هست و در چند رایحه مختلف موجود میباشند ؟

  • سلام فواد عزیز
   فرم مشاوره را تکمیل کنید همکارانم با شما تماس خواهند گرفت.

 30. من از توزیع کنندگان مایع دستشویی هستم و این نوع مایع دستشویی رو مشتری هام بیشتر پسند کردند کیفیت محصولتون بسیار عالیست

 31. این مابع بسیار عالی و مناسب برای شست و شوی دست ها است و باعث ایجاد حساسیت نمی شود.

 32. سلام و خدا قوت
  این مایع دستشویی تیوپ برای مسافرت خیلی خوبه هم جا نمی گیره هم باعث بهداشت بیشتر میشه

 33. سلام وقت بخیر
  ما برای مدرسه از این مایع دستشویی تیوپی ها برای دانش آموزان تهیه کردیم خیلی هم به صرفه شد

 34. سلام خسته نباشین
  از این مایع دستشویی تیوپی ها میشه حتی در هتل و سوئیت ها هم استفاده کرد خیلی محصول کاربردیه

 35. سلام وقتتون بخیر
  مایع دستشویی تیوپی در چه رایحه هایی موجود دارین؟ ممنون میشم تو لیست قرار بدین

  • سلام محمد عزیز
   فرم مشخصات را تکمیل کرده تا مشاورین با شما تماس حاصل نمایند.

 36. سلام وقتتون بخیر مایع دستشویی تیوپی  دارای کف کنندگی فراوان و بوی رایحه های متنوعیه خیلی باکیفیت میتونی داخل کیف همراه داشته باشی واستفاده کنی ممنون عالیه.  

 37. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و تشکر فراوان بابت اطلاعات کامل و جامعی که در اختیار قرار می دهید، تنوع محصولات، استفاده آسان، قیمت مناسب و کیفیت رقابتی و صادراتی، تشکر از مجموعه سانیار

 38. سلام وقت بخیر من برای اموزشگاهی که دارم میخواستم از این مایع دستشویی ها تهیه کنم در مورد قیمت و نوع بسته بندی ها و رایحه ها میخواستم بیشتر بدونم
  ممنون میشم اطلاعات کامل در این رابطه رو بهم بدید ممنون و یه سوال دیگه اینکه ایا برای کسانی که حساسیت پوستی دارن هم مشکلی دارد یا خیر

  • سلام خانم پهلوانی عزیز
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 39. سلام و عرض ادب
  ایا محصولاتتون ضد حساسیته؟برای فروش عمده میشه قیمت هارو در اختیارمون بگذارید؟

  • سلام خانم حبیب پور عزیز
   فرم موجود در صفحه اصلی را تکمیل کنید تا مشاورین با شما تماس بگیرند.

 40. سلام خدا قوت و خسته نباشید میگویم به مجموعه سانیار و بابت توزیع و پخش عمده مایع دستشویی تیوپی جدید با کیفیت و قیمت مناسب از ایشان تشکر میکنم. این مایع ها ضد حساسیت هستند و قیمتی مناسب دارند اگر با استفاده از این مایع با کیفیت دچار حساسیت شدید خیلی راحت و با کم ترین هزینه میتوانید نوع دیگری از این محصول را امتحان کنید

 41. سلام وقتتون بخیر
  خسته نباشید
  خواستم تشکر کنم از محصولات خوب و جدیدتون
  مدل های بسته بندی مایع ها خیلی جالبه
  در رنگ ها و شکل های مختلف هستن و واقعا زیبا و جالبه
  همچنین خیلی کاربردی هستن
  بعضی هاش خیلی کوچک و فانتزیه که برای مسافرت عالیه
  حتماً بازم از محصولات سایت سفارش میدم

 42. خرید مایع دستشویی نیاز به دقت زیادی دارد. چون از این ماده در طول روز، بارها و بارها استفاده می‌شود. اگر بنا باشد مایعی مصرف کنید که پوست دست‌تان را خشک می‌کند یا به هر دلیل دیگری سرِ ناسازگاری با پوست دست‌تان دارد، حسابی به دردسر خواهید افتاد
  مجموعه سانیار به درنظر گرفتن این موضوع،بهترین محصول رو تولید کرده ممنون از سایت خوبتون

 43. سلام و درود به شما گروه بازرگانی سانیار ما همیشه محصولات شوینده خود را از گروه صنعتی شما خریداری می‌کنیم مخصوصاً مایع دستشویی کرمی شما که بسیار خوشبو و خوش عطر می باشد سپاسگزارم

 44. سلام خسته نباشید غلظت مواد تون چقدره من غلیظ میخام ممنونم از شما دوستان عزیز هرچه زودتر بهم پاسخ بدید ممنون میشم

  • سلام سروش عزیز
   فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 45. سلام خداقوت به همه شما به نظر من شوینده های دستی هرچقدر به تمیز شدن و علاوه بران به لطافت
  پوست کمک کند خیلی رغبت بیشتری برای خریدان می شود

 46. سلام و وقت بخیر
  در مورد کیفیت محصول میتونید راهنمایی کنید؟
  با تشکر

  • سلام
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 47. با سلام و وقت بخیر. خشته نباشید.
  مایع دستشویی تیوپی رو به “جیبوتی” هم صادر می کنید. با تشکر.

  • سلام
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 48. با سلام خسته نباشید
  در خصوص ارسال مایع ها دستشویی تون میخواستم بدونم ارسال به کشور ترکیه هم دارین یا خیر ؟

  • سلام
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 49. فوق العاده هستن و جم و جور حتی در مسافرت هم میشه ازش استفاده کرد و به راحتی جا به جاش کرد

 50. سلام عزیزان
  نماز و روزه های تون قبول . سایت جامع و مطمئنی دارید . بابت کالایی که خریدم خاطر جمع هستم و امیدوارم باز هم از شما سفارش دهم. در این زمانه حفظ مشتری کار بسیار بزرگی است که شما توانایی آن را دارید
  سپاس

 51. سلام و وقت بخیر
  عزیزان من از محصول این مجموعه خرید کردم و قیمت، کیفیت و برخورد همگی عالی بودن
  به شما هم پیشنهاد میدم از این اجناس سفارش آنلاین بدهید.

 52. سلام اوقات خوش برای خرید امکان ارسال کاتالوگ هست میشه لیست قیمت بدین خیلی جذب خرید از شما و مجموعه زیباتون شدم

  • سلام
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 53. اگر ما این محصولات رو در داخل کشور هم سفارش بدیم به دستمون می رسه یا صرفا برای صادرات استفاده میشه از اون ها؟
  لطفا پاسخ بدین

  • سلام
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 54. این محصولات واقعا کاربردی ان. من همیشه ازشون استفاده میکنم. ممنون از تولیدکننده این کالا

 55. سلام من از سایت شما اطلاعات خوبی گرفتم عالیه و باکیفیت ، برای تجارت و صادرات . نحوه ارتباط با فروشگاه شما چگونه است آیا نمایندگی شهرستانی دارید .

  • سلام
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 56. سلام خسته نباشید غلظت مواد تون چقدره و رایحه های ان به چه صورت ؟

  • سلام
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 57. سلام بنده خرید عمده مایع دستشویی تیوپی رو از همین سایت انجام دادم در کوتاه ترین زمان ممکن به دستم رسید و خیلی هم مشتری هام عاشقشون شدن بخاطر رنگ بندی و شکل ظاهریش

 58. سلام و خسته نباشید من کوهنورد حرفه ای هستم و این محصول شما یعنی مایع دستشویی تیوپی خیلی بدرد من خورده تا الان چون قابل حمله و کوچیکه میتونم همه جا ببرمش و قبل غذا خوردن باهاش دستامو بشورم ممنونم

 59. سلام وقت بخیر به مجموعه سانیار
  رعایت بهداشت فردی یکی از اصل های اساسی و ضروری است که موجب پیشگیری از بروز انواع بیماری ها و نفوذ ویروس به بدن می گردد. از همین رو شستشوی مرتب دست ها و صورت، می تواند تا حدود زیادی سلامت فرد را تامین نماید بنابراین مایع دستشویی تیوپی یکی از مدل های جدید شوینده دست با قابلیت استفاده بسیار آسان است که می توان آنها را در داخل کیف گذاشت و در هر جایی مورد استفاده قرار داد و بهداشت فردی را رعایت نمود.

 60. با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان و پشتیبان محترم:

  مایع دستشویی‌ها از نظر کیفیت، قیمت، ساختار و… به چندین دسته تقسیم‌بندی می‌شوند که نمونه‌ای بارز از این محصول مایع دستشویی تیوپی می‌تواند باشد که از بهترین کیفیت ساخته شده که برای خرید مایع دستشویی تیوپی می‌توانید از مجموعه سانیار استفاده کرده و محصول خود را خریداری نمایید این گونه می‌توانید این محصول را برای خود داشته و در خانه یا اداره قرار داده و از استفاده‌ی از آن لذت ببرید

 61. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما تولید کننده محترم مایع دستشویی تیوپی برای استفاده آسان و راحتش نظر من رو به خودش جلب کرد و خوبی این نوع مایع ها اینه که دارای مارک و طرح و رنگ های بسیار متنوعی هستند من از این مایع ها استفاده کردم و خیلی راضیم ممنونم ازتون

 62. مایع دستشویی تیوپی خیلی خوبه من سفارش دادم خیلی راضی ام همه جا همراه خودم میتونم ببرم و جز وسیله های شخصی کیفم قرار دادم.ممنون از شما

 63. این مایع دستشویی ها برای حمل کردن تو مسافرت خیلی راحت و عالی هستن

 64. امکان داره برام یه پیش فاکتور ارسال کنید تا زمانی که پول دستم بیاد و بتونم مبلغ رو پرداخت کنم چون قراره یه وام خود اشتغالی بگیرم الان دستم خالیه

  • سلام دوست عزیز
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 65. لطفا اگر میشه بگین بر قراری کنفرانس اینترنتی برای جلسه کاری هست تا در مورد همکاری بلند مدت صحبت کنیم یا خیر

  • سلام هادی عزیز
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 66. ببخشید میخواستم برای محصولاتتان بازاریابی کنم اگر این امکان هست بگین شرایط کاری به چه صورت هست و چه طور پیگیری کنم

  • سلام دوست عزیز
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 67. باسلام و وقت بخیر ، مایع دستشویی تیوپی برای بیرون رفتن و سفرها خیلی به کار میاد و راحت میشه داخل کیف گذاشت و ازش استفاده کرد

 68. سلام وقت بخیر. خیلی عالیه که حجم کمی داره و هر جا میشه استفاده کرد.
  سپاس از سایت خوبتون

 69. سلام خسته نباشید مرسی از سایت خوبتون و محصولات با کیفیتتون
  مایع دستشویی یکی از مواد شوینده مورد نیاز هستش که همه ازش خریداری میکنن و تو همه خونه ها کابرد داره و استفاده میشه ولی نکته ای که راجبع مایع دستشویی مهمه اینکه کیفیت خوبی داشته باشه و باعث پوسته پوسته شدن دست و همینطور ایجاد حساسیت نشه و علاوه بر کیفیت مرغوب رایحه خوبی هم داشته باشه
  و این خیلی خوبه که مایع دستشویی تیوپی ارائه میدید و خیلی راحت میشه حملش کرد و هرجایی ازش استفاده کرده و خیلی خوبه
  میخواستم بدونم آیا شما ارسال برای نمونه هم دارید یا خیر؟ و اینکه برای شهرستان هم ارسال دارید ممنون میشم راهنماییم کنید موفق باشید درپناه حق

  • سلام فاطمه عزیز
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 70. مایع دستشویی تیوپی از محصولات پر کاربردی می باشد در مکان های بسیاری برای تمیز کردن دست ها و آلودگی به کار می برد و در طرح ها و رنگ های بسیاری در بازار موجود می باشد این مایع ها ضد حساسیت هستند.
  پیشنهاد می کنم از این محصول خریداری کنید.

 71. سلام وقت بخیر چه خوب که می تونم یک تجربه خوب صادراتی را با مجموعه شما داشته باشم و محصولات باکیفیت را ازشما بدون واسطه ودلال گری خریداری کنم ممنون ازکارشناسان خوب تان درارائه بهترین قیمت

 72. سلام. این مایع ها عالیه، برای داخل کیف و مسافرت خیلی خوب و بانمکه. من خیلی زیاد خریدم و بقیه هم آدرس خواستند. ممنونم

 73. سلام. من بار اولم بود از این مایع های کوچولو میدیدم. خیلی خوشم اومد و تعداد زیادی هم سفارش دادم. خسته نباشید

 74. سلام. وقتتون بخیر. من پوستم خیلی حساسه و گاهی دچار اگزما هم میشه. این محصول برای پوست های حساس مشکلی ایجاد نمیکنه؟ قیمت رو هم لطف میکنید؟

  • سلام زهرا عزیز
   لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 75. سلام بنده چوت شغلم جوری هست مسافرت باید زیاد برم از این مایع ظرفشویی تیوپی ها خریدم خیلی راحته حملش

 76. با سلام و وقت بخير
  ممنون از مطالب خوبی که در مورد این محصول ارائه می‌دهید. مطالب سایت رو با دقت خواندم و برایم بسیار مفید بود . این برایم بسیار با ارزش است که با مجموعه شما همکاری داشته باشم. لطفا راههای ارتباطی خودتون رو برایم بفرستید و من رو برای خرید حضوری و سفارش آنلاین راهنمایی کنید. ممنون از سایت عالیتون.

  • سلام همراه گرامی
   در خصوص پاسخ سوالاتتون از طریق فرم موجود در سایت با همکاران ما ارتباط برقرار کنید تا پاسخگو سوال شما عزیزان باشند.

 77. سلام
  خسته نباشید
  سوال داشتم خدمتتون چطوری میشه خرید داشت؟
  چند روزه به دستمون میرسه؟
  اگه مشکل داشتیم مرجوع میکنید؟

  • سلام سمیرا عزیز
   در خصوص پاسخ سوالاتتون از طریق فرم موجود در سایت با همکاران ما ارتباط برقرار کنید تا پاسخگو سوال شما عزیزان باشند.

 78. سلام وقت بخیر
  مایع دستشویی تیوپی خیلی کاربردی و قطعا میشه در مسافرت های طولانی کرد
  و از بو و رایحه یخوبی برخورداره
  و این محصول رو هم میشه به عنوان مایع دستشویی در کودکان در مدرسه ها استفاده کنن که از لحاظ بهداشتی خیلی موثره

 79. در زمینه خرید عمده مایع دستشویی تیوپی قصد همکاری باشرکت رو دارم قیمت خرید عمده و نحوه ارسال رو برام توضیح میدین؟

  • سلام دوست عزیز
   در خصوص پاسخ سوالاتتون و اطلاعات بیشتر از طریق فرم موجود در سایت با همکاران ما ارتباط برقرار کنید تا پاسخگو سوال شما عزیزان باشند.

 80. سلام و عرض ادب
  کل اعضای خانواده ی ما برای استفاده راحت و آسان برای تمیزی و پاکیزگی دستانمون از مایع دستشویی تیوبی استفاده می کنیم
  حتی صندوق عقب ماشین هم داخل یه باکس مایع دستشویی تیوبی داریم تا اگر بیرون بودیم و خواستیم دست بشوریم راحت باشیم .
  ممنون بابت تولید خوب شما

 81. سلام روز خوش
  شرایط صادرات محصول چگونه است ؟ آیا برای خرید عمده و گرفتن نمایندگی برای فروش شرابطی دارید یا خیر؟

  • سلام دوست عزیز
   در خصوص شرایط همکاری و اخذ نمایندگی لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 82. سلام روزتون بخیر
  میشه از شما تعداد پایین هم خریداری کرد؟

  • سلام دوست عزیز
   در خصوص خرید محصولات لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 83. سلام مایع دستشویی تیوپی خیلی خوبه میتونیم داخل ماشین شخصیمون بزاریم تو مسافرت تو جایی که احتیاج به شستن دست داریم ازش استفاده کنیم

 84. سلام و خدا قوت
  همانطور که تو جریان هستید مایع دستشویی تیوپی بسیار پر کاربرد در منازل هستن پس همیشه کیفیت و همچنین هزینه برایمان مهمه که این محصولات هم کیفیت دارد و در هزینه صرفه جویی میشه ممنون

 85. به دلیل اندازه خوب و مناسبش و پاک کنندگی قوی و بوی خوبش و همچنین قیمت پایینش من همیشه خرید میکنم و همیشه همراهم دارم .

 86. چه خوب و باحاله این مدل مایع ها چجوری میشه ثبت سفارش کرد؟

  • سلام دوست عزیز
   برای اینکه بتوانیم شمارا بهتر راهنمایی کنیم لطفا فرم موجود در سایت را کامل کنید تا مشاورین ما با شما ارتباط برقرار کنند.

 87. سلام وقت بخیر
  مایع دستشویی تیوپی بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه است و دارای طرح و رنگ های متنوعی هستند برای مسافرت خیلی مناسبن

 88. سلام وقت بخیر

  مایع دستشویی تیوپی بنظر من خیلی پرکاربرد در هر مکان میتوان استفاده کرد و از مزایای آن اینکه جای کم میگیرد و قابل حمل است

  وچقدر عالی که در رنگ وطرح تنوع بالایی دارد و علاوه بر این کیفیت عالی داردخدا به کسب و کارتان رونق دهد

 89. سلام مایع دستشویی هم باید مایع اش غلیظ باشه هم بوی خوبی داشته باشد و صدالبته قیمت مناسب حالا اگر نابغه ای با این خصوصیات می خواهید از این سایت خریداری کنید

 90. سلام وقت بخیر من ازاین سایت مایع دستشویی تیوپی جدید خریداری کرده ام چون از نظر کیفیت بالایی دارد و ازنظر قیمت مناسبی دارد به شما توصیه می کنم از این سایت مایع دستشویی تیوپی جدید خریداری کنید.

 91. سلام خسته نباشید ممنون از اینکه مدل های مختلف محصولاتتون رو در سایت ذکر کردید خیلی مفید بود فقط اینکه الان تمامی مدل ها رو موجود دارید؟

 92. این مایع های دستشویی واقعا رایحه خیلی خوبی دارند. به دلیل وجود نرم کننده های طبیعی که در این مایع هاست پوست دست نرم و لطیف میشه.

 93. خیلی خوبه این محصول جالبه برای سرویس بهداشتی لازمه است باصرف است

 94. سلام و خسته نباشید خدمت شما. من تا بحال از مایع دستشویی های تیوپی استفاده نکردم. یعنی اصلا در موردش چیزی نشنیده بودم که بخوام تهیه و استفاده کنم. و چقدر عالی که با سایت شما این با این مایع دستشویی های تیوپی پر کاربرد اشنا شدم. همینطور که در متن گفته شد ،چون این مایع های تیوپی حجم زیادی را اشغال نمی کنند به راحتی می توان در هر مکانی انها را حمل کرد.و همچنین یک مزیت بزرگ دیگر این محصول ،ضد حساسیت بودن ان است که با هر پوستی سازگار می باشد. خرید این محصول از سایت و مراکزی که ان را معرفی و ارائه می کنند بسیار معتبرتر و مقرون بصرفه تر می باشد. سپاس فراوان از اطلاع رسانی خوبتون.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما