سفارش خرید پودر لباسشویی دستی فله

کشور ما در شرایط تحریم بسیار سختی قرار گرفته است و همین موضوع باعث شده تا از وارد کردن مواد شوینده جلوگیری شود. به همین خاطر، تولیدکنندگان کشور با تکیه بر تکنولوژی پیشرفته انواع پودر لباسشویی مانند: پودر لباسشویی دستی را تولید می کنند. پودر لباسشویی دستی که ایران تولید می کند به قدری باکیفیت می باشد که مورد توجه مصرف همگان گرفته و به شکل پودر لباسشویی دستی فله نیز به فروش می رسد. به همین خاطر، سفارش خرید پودر لباسشویی دستی فله بسیار گسترش پیدا کرده است.

سفارش خرید پودر لباسشویی دستی فله

طرز صحیح استفاده از پودر لباسشویی دستی

طرز صحیح استفاده از پودر لباسشویی دستی اگر به پاکیزگی لباس های اهمیت بسیار زیادی می دهید، توصیه می شود از پودر لباسشویی دستی استفاده کنید. اما یکی از دغدغه های استفاده کننده، طرز صحیح استفاده از پودر لباسشویی دستی می باشد تا به لباس هیچ گونه صدمه ای وارد نشود. پس در ادامه همراه ما باشید تا طریقه استفاده را به شما آموزش دهیم.

 • در ابتدا به این موضوع باید اشاره کرد که اگر از طریقه صحیح استفاده از پودر لباسشویی اطلاع داشته باشید، به هیچ عنوان لباس های مورد نظر شما دچار صدمه نمی شوند.
 • بدین صورت که مقدار لباسی که باید شسته شود تا میزان استفاده از پودر باید هماهنگ باشد. به دلیل آن که اگر تعداد لباس های مورد شست و شو بیش تر از میزان استفاده از پودر و یا برعکس این موضوع باشد، به هیچ عنوان لباس تمیز نمی شود. ضمن آن که میزان آب مصرفی نیز بسیار اهمیت دارد
 • طرز صحیح استفاه از پودر لباسشویی دستی، ریختن پودر به مقدار لازم درون یک تشت آب می باشد، بهتر است که پودر لباسشویی دستی را به طور مستقیم روی لباس نریزید.
 • پس از این که پودر دستی با آب ولرم کمی حل شد، لباس ها را درون تشت انداخته و مورد شست و شو قرار دهید.
 • اگر پودر لباسشویی دستی را به طور مستقیم بر روی لباس بریزید، دانه های پودر بر روی لباس ممکن است، باقی بماند که شست و شو را بسیار دشوار می کند. لازم به ذکر می باشد که میزان استفاده صحیح از پودر لباسشویی دستی با پیمانه بسیار راحت تر انجام می شود.

ترکیبات تشکیل دهنده پودر لباسشویی

ترکیبات تشکیل دهنده پودر لباسشویی حالا که با طریقه صحیح استفاده از پودر لباسشویی آشنا شدید. در این تیتر ما قصد داریم تا نکاتی را در زمان انتخاب انواع پودر دستی به شما آموزش دهیم، پس همراه ما باشید.

 • برای شروع به ترکیبات تشکیل دهنده پودر لباسشویی می پردازیم. در انواع پودر لباسشویی ترکیبات گوناگونی، ترکیبات مختلفی قرار گرفته است که یکی از آن ها سوفاکتانتها می باشد که شامل دو بخش از مولکول های ریزی است که باعث حل شدن آب در پودر می شود.
 • یکی دیگر از تشکیل دهنده انواع پودر لباسشویی، آنیونیک ها می باشد که یکی از اصلی ترین مواد تشکیل دهنده پودر به شمار می آید. ضمن آن که در پودر لباسشویی، کاتیونیک و نانیونیک نیز وجود دارد.
 • یکی دیگر از ترکیبات که در انواع پودر لباسشویی، نقش مهمی دارد، سازنده ها هستند که به بیلدرها معروف شده اند. این سازنده ها با میزان لازم به تمیزی لباس کمک زیادی می کنند و یا سدیم موجود در انواع پودر لباسشویی که نا خالصی آب را از بین می برد.
 • از ترکیبات موجود در انواع پودر لباسشویی، انواع کربنات ها می باشند که بخشی از پودر را تشکیل داده است و یا کربوکسیلاتهای آلی که نوع های گوناگونی دارند.
 • به طور کل می توان گفت که هر روز به ترکیبات انواع پودر لباسشویی افزوده می شود تا کیفیت پودر بهتر شود.

استفاده از پودر دستی در ماشین لباسشویی

استفاده از پودر دستی در ماشین لباسشویی در متن بالا با ترکیبات انواع پودر لباسشویی آشنا شدید. در ادامه همراه ما باشید تا راجب به این موضوع که آیا استفاده از پودر دستی در ماشین لباسشویی، کار صحیحی می باشد یا خیر؟ توضیحاتی را ارائه دهیم.

 • در ابتدا به این مورد باید توجه کرد که استفاده از پودر دستی در ماشین لباسشویی، کار درستی نمی باشد. به دلیل آن که آنزیم های استفاده شده در هر پودری گوناگون و مخصوص می باشد.
 • به همین خاطر، توصیه می کنیم که به هیچ عنوان از پودر دستی در ماشین لباسشویی، استفاده نکنید. اگر یه زمانی، مجبور به استفاده از آن شدید، میزان پودر دستی که در ماشین لباسشویی می ریزید، بسیار کم تر از انواع پودر لباسشویی مخصوص ماشین می باشد.
 • در صورتی که میزان پودر دستی ریخته شده در ماشین لباسشویی، به طور فراوان باشد. به لباسشویی شما آسیب جدی وارد می کند. به غیر از آن که استفاده از پودر دستی در ماشین لباسشویی، باعث می شود تا لباس کف زیادی کند و شست و شوی کامل همراه با تمیزی انجام نشود.
 • یکی دیگر از موضوعاتی که توصیه می شود تا از پودر دستی در ماشین لباسشویی استفاده نکنید، میزان آب مصرفی می باشد. به دلیل آن که این پودر درون لباسشویی حل نمی شود و نیاز به آب زیادی می باشد تا به صورت کامل حل شود.

تولید انواع پودر لباسشویی دستی صادراتی

تولید انواع پودر لباسشویی دستی صادراتی در کشور، تولید انواع پودر لباسشویی به قدری رونق گرفته است که هر تولید کننده ای سعی می کند تا با فرمولی خاص انواع پودر لباسشویی را تولید و عرضه کند. انواع پودر لباسشویی ایرانی به قدری باکیفیت تولید می شود که کشورهای خارجی زیادی تقاضای صادرات پودرلباسشویی صادراتی را به کشورهای خود دارند. به همین خاطر، تولید انواع پودر لباسشویی دستی صادراتی نیز انجام می شود.

در صورتی که قصد صادرات پودر لباسشویی صادراتی را دارید، یکی از شروط مهم صادرات، کیفیت و قیمت مناسب می باشد که هر تولید کننده ای از جمله تولید کننده پودر لباسشویی اکتیو سعی می کند تا پس از تولید، مراحل کیفی را پشت سر بگذارد تا استاندارد کیفیت را دریافت و سپس صادرات انجام شود. یکی دیگر از دلایل مهم صادرات پودر لباسشویی صادراتی، اندازه این محصول ایرانی می باشد که به شکل پودر لباسشویی ۱۰ کیلویی نیز عرضه می شود.

با وجود آن که تولید انواع پودر لباسشویی دستی صادراتی با ترکیبات داخلی کشور صورت می گیرد و در مقایسه با نوع خارجی خود بی همتا می باشد، هر روز شاهد گران شدن قیمت پودر لباسشویی دستی فله هستیم. پس در زمان صادرات توصیه می شود تا از چند مکان مختلف قیمت ها را مورد پرس و جو قرار دهید. به دلیل آن که کشورهای مقصد به دنبال خرید پودر لباسشویی دستی فله با قیمتی ارزان و مناسب هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما