بازار خرید پودر لباسشویی بدون آنزیم

پودر لباسشویی بدون آنزیم ،پودر لباسشویی درجه یک، توزیع پودر لباسشویی ،انواع پودر لباسشویی ،پودر لباسشویی ارزان را از فروشگاههای زنجیرهای خریداری کنید در این محموعه ها انواع پودر های ششتشو را با کیفیت بسیار مناشب وقیمت مقرون به صرفه به مشتری ارائه می دهند.

پودر های انزیم دار خیلی زیاد تمیز کرده ومعمولا خریدار از این نوع پودرها راضی می باشد.این محصولات به صورت عمده با پیک رایگان به سراسر ایران عزیزمان درب منازل ویا فروشگاهها ارسال می شود.

بازار خرید پودر لباسشویی بدون آنزیم

شناخت بهتر انواع پودر لباسشویی

شناخت بهتر انواع پودر لباسشویی پوشیدن لباس‌های مرتب و تمیز، علاوه بر تقویت روحیه‌ی فردی، در جایگاه اجتماعی و اعتماد به نفس نیز موثر است. دقت در روند شستشوی لباس، باعث می‌شود لباس‌ها حالت اولیه را حفظ کنند و همیشه تمیز به نظر بیایند.

کیفیت پودر ماشین لباسشویی ، تاثیر زیادی بر تمیزی، حفظ حالت، طول عمر لباس و نگهداری از ماشین لباسشویی دارد. پودرهایی که استاندارد نباشند، باعث می‌شوند لباس بعد از مدت کوتاهی حالت اولیه‌اش را از دست بدهد، رنگش تغییر کند

و کم‌کم پوسیده شود، در ضمن محفظه پودر لباسشویی نیز آسیب می‌بیند. وقت خرید، تنوع پودرهای شوینده ممکن است باعث سردرگمی‌تان شود. این مقاله راهنمای انتخاب پودر لباسشویی است و در خرید شوینده مناسب کمکتان می‌کند.قبل از هرچیز باید بدانیم پودر ماشین لباسشویی چیست؟ پودر لباسشویی یک شوینده قلیایی و قوی است که اولین بار در سالهای خیلی میش از این در آلمان تولید شد.

 

قبل از این، تنها ماده‌ی شوینده، صابون بود ولی صابون از پس باکتری‌ها و قارچ‌ها برنمی‌آمد و نیاز به شوینده‌ی قوی‌تری احساس می‌شد. بنابراین پودر شوینده به‌سرعت همه‌گیر شد. ترکیب پودرها به‌مرور زمان بهبود پیدا کرد و امکاناتی مانند نرم کردن لباس و حفظ رنگ پارچه به ترکیباتش اضافه شد.

امروزه پودر، از پرکاربردترین و مهم‌ترین مواد شوینده است که قدرت پاک‌کنندگی بالایی دارد و به‌سرعت باکتری‌ها و لکه‌های سرسخت را از روی پارچه تمیز می‌کند.

تفاوت پودر لباسشویی و مایع لباسشویی

تفاوت پودر لباسشویی و مایع لباسشویی محصولات شرکت‌های مختلف، ساختار شیمیایی، آنزیم، قدرت تمیزکنندگی و رایحه‌های مختلف و متنوعی دارند. شناختن ویژگی انواع پودر ماشین لباسشویی باعث می‌شود پودر ماشین لباسشویی مناسب را انتخاب کنیم تا به الیاف و رنگ پارچه و محفظه شوینده ماشین لباسشویی آسیبی نرسد.

پودر شوینده از نظر کاربرد، به سه دسته کلی تقسیم می‌شود.شیمیایی و قدرت پاک‌کنندگی این ماده طوری طراحی شده تا در عین تمیزی و از بین رفتن لکه‌ها، به رنگ پارچه آسیبی نرسد و درخشندگی‌اش را از دست ندهد. برای شستن لباس‌های رنگی بهتر است حتماً از پودرهای مخصوص و استاندارد استفاده کنیم چون سایر پودرها، یا قدرت تمیزکنندگی بالایی دارند و رنگ پارچه را از بین می‌برند و باعث پوسیدگی‌اش می‌شوند، یا قدرت شویندگی ضعیفی دارند و لباس به‌خوبی تمیز نمی‌شود.

در ضمن استفاده از شوینده مخصوص، باعث جلوگیری از رنگ دادن لباس‌ها به یکدیگر می‌شود. پودر مخصوص لباس‌های رنگی در برندهای خارجی با علامت ، و در برندهای ایرانی با عبارت «مخصوص لباس‌های رنگی» قابل تشخیص است.

پودر ماشین لباسشویی مخصوص لباس‌های سفیداین مواد قدرت تمیزکنندگی بالایی دارند و باعث حفظ رنگ سفید پارچه و درخشندگی‌اش می‌شوند. اگر برای شستن لباس‌های سفید از پودر مخصوص استفاده نکنید، رنگ لباس به تدریج کدر و چرک‌مرده می‌شود و به رنگ زرد متمایل می‌شود

. پودر مخصوص لباس‌های سفید، در برندهای خارجی با علامت و در برندهای ایرانی با عبارت «مخصوص لباس‌های سفید» مشخص شده است. پودر ماشین لباسشویی مخصوص لباس‌های نوزادان و کودکان: این شوینده‌ها بدون بو و آنزیم هستند و مخصوص پوست نازک و آسیب‌پذیر کودک طراحی شده‌اند. این ماده، در عین از بین بردن باکتری‌ها، از پوست کودک محافظت می‌کند و باعث ایجاد حساسیت و آلرژی نمی‌شود.

این پودرها با عبارت «ویژه کودکان» علامت‌گذاری شده‌اند و برای مبتلایان به بیماران پوستی نیز توصیه می‌شوند. دستی مخصوص شستشوی لباس ها با دست می باشد و از ایجاد آسیب های پوستی جلوگیری می کند. ترکیبات پودر دستی ترکیبات پودر دستی به گونه ای تعیین شده است که از ایجاد آسیب های احتمالی برای پوست جلوگیری نماید.

این دسته از پودرهای لباسشویی در تماس با آب به سرعت حل شده و کف مناسبی ایجاد می کنند. این نکته موجب شده است تا شستشوی لباس ها با استفاده از پودرهای دستی با سرعت بیشتر و در نتیجه طی مدت زمان کوتاه تری انجام شود.

پودر لباسشویی بدون آنزیم چه مشخصاتی دارد؟

پودر لباسشویی بدون آنزیم چه مشخصاتی دارد؟ پودر لباسشویی حاوی ماده‌ای به نام سفید کننده است که باعث می‌شود پودر نسبت به مایع لباسشویی قدرت پاک‌کنندگی و لکه‌بری بیشتری داشته باشد. مایع ترکیب ضعیف‌تری دارد و برای لباس‌های رنگی و حساس توصیه می‌شود

البته پودرهای بدون بلیچ نیز انتخاب مناسبی برای شستن لباس‌های رنگی و حساس هستند، چون به الیاف پارچه آسیبی نمی‌زنند. پودرها حاوی آلکیل بنزن سولفونات هستند و لکه‌های سخت مانند لکه‌ی خاک، گِل و روغن را از بین می‌برند، نسبت به مایع‌ها تاریخ انقضای بیشتری دارند .

باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌شوند، همچنین به‌دلیل بسته‌بندی کاغذی، با محیط‌زیست سازگارترند.برای شستن لباس کودکان و بیماران تنفسی، حتماً از پودر ماشین لباسشویی بدون بو استفاده کنید، چون اسانس‌ها و ترکیبات موجود در این ماده می‌تواند باعث ایجاد حساسیت و آلرژی شود. البته این اسانس می‌تواند در سایر افراد هم باعث حساسیت پوستی و آلرژی شود، اگر بعد از پوشیدن لباس، پوستتان دچار جوش قرمز، خشکی پوست، خارش و التهاب شد، از پودرهای بدون ‌بو استفاده کنید. پودرهای بدون بو، فاقد اسانس، بو، مواد نگه‌دارنده و مواد سفیدکننده هستند،

به همین دلیل انتخاب مناسبی برای پوست‌های حساس به‌شمار می‌روند.شوینده ها به شکل بسیار متنوعی در بازار موجود هستند. هر یک از این مواد شوینده مخصوص شستشوی نوع خاصی از لباس ها بوده و کاربردهای خاص خود را دارد؛ برخی از پودرهای لباسشویی مخصوص شستشوی با دست و برخی دیگر مخصوص ماشین های لباسشویی هستند

مرجع توزیع پودر لباسشویی درجه یک

مرجع توزیع پودر لباسشویی درجه یک امروزه پودر ماشین لباسشویی ایرانی ، با ویژگی‌های مختلف و تنوع بالا در دسترس است. این محصولات از نظر کیفیت شستشو چیزی کمتر از برندهای خارجی ندارند.

میزان کلرید سدیم در پودرهای ایرانی به حداقل رسیده است، یعنی آنزیم‌ها بهتر عمل می‌کنند و با حجم کمی مواد شوینده، می‌توان مقدار زیادی لباس شست. از دیگر مزیت‌های استفاده از پودر لباسشویی ایرانی، می‌توان به قیمت ارزان به دلیل حذف هزینه‌های واردات، داشتن بسته‌بندی سازگار با محیط‌زیست و کیفیت شستشوی بالا بدون آسیب به بافت و رنگ لباس اشاره کرد.دقت و توجه به روند شستشوی لباس‌ها، علاوه بر حفظ سلامتی پوست و حالت اولیه پارچه می‌شود.

انتخاب پودر لباسشویی مناسب، باعث افزایش طول عمر لباس، افزایش سرعت شستشو و صرفه‌جویی در هزینه‌های اقتصادی می‌شود. در ضمن کیفیت پودر، در عملکرد ماشین لباسشویی و افزایش طول عمرش موثر است چون پودرهای بی‌کیفیت و غیراستاندارد، در آب حل نمی‌شوند .

به شکل توده‌ای سفت وارد لوله‌ها می‌شوند و عملکرد لباسشویی را مختل می‌کنند. توجه به نکات راهنمای خرید شوینده ماشین لباسشویی، باعث می‌شود با انتخاب درست، همیشه ظاهری تمیز و آراسته داشته باشید.

 

 

  • تبلیغات: 
    1. خرید انواع پودر لباسشویی ماشینی با قیمتی فوق العاده
    2. قیمت شامپو کراتینه در نمایندگی های فروش
    3. قیمت روز انواع مایع های ظرفشویی
    4. لیست قیمت خرید مایع دستشویی شهاب

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما