صادرات پودر لباسشویی دستی فله

صادرات پودر لباسشویی دستی فله در بهترین کیفیت و بالاترین مرغوبیت به کشورهایی که سفارش این نوع پودر را دارند انجام می گیرد، کشورهای زیادی هستند که به خاطر کیفیت بالای پودر دستی ایران ، این نوع محصول را از صادر کنندگان کشور ما درخواست دارند. پودر لباسشویی فله در ایران به وفور تولید می شود و به خوبی پاسخ گوی نیاز مردم کشور ما می باشد ، از این تولید کنندگان پودر دستی تصمیم به صادرات آن به کشورهای سفارش دهنده گرفته اند.

صادرات پودر دستی طبق قوانین و ضوابطی که از طرف دولت تعیین گردیده است انجام می گیرد، صادر کننده باید با یک شرکت بازرگانی همکاری داشته باشد تا بتواند این پودرها را به راحتی به سایر کشورها صادر نماید. تمام سعی و تلاش صادر کننده پودر لباسشویی این است که از طریق ارسال پودر لباسشویی به کشورهای دیگر بتواند به دولت و ملت کشور خود کمک کند ، الحق که صادر کنندگان در این زمینه بسیار موفق بوده اند و توانسته اند به اقتصاد کشور خود کمک شایانی را بکنند.

صادرات پودر لباسشویی دستی فله

مشخصات بارز پودر لباسشویی دستی

مشخصات بارز پودر لباسشویی دستی پودر لباسشویی یکی از مهم ترین وسیله برای تمیزی و شستشوی مناسب لباس ها می باشد، با وجود این نوع پودرها به راحتی میتوان انواع لکه ها و کثیفی را از روی لباس ها پاک کرد. این نوع محصول دارای انواع مختلفی می باشد که بر اساس شرکت هایی که این پودرها را تولید می کنند دارای بسته بندی های مختلف و برندهای خاصی هستند که در بازار ها به فروش می رسند. این پودرها در بسته بندی های بزرگ و کوچک فرار گرفته اند و هر کدام دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی هستند. برای دانستن مشخصات بارز پودر لباسشویی دستی با ما همراه باشید.

 • یکی از مشخصات پودر لباسشویی دستی این میباشد که به صورت چشمگیری و در کمترین زمان در داخل آب حل شده و کف زیادی را ایجاد می کند که این کف باعث تمیز شدن فوری لباس ها خواهد شد. گاهی اوقات پودرهای ماشین به صورت کامل حل نمی شوند و باعث می شوند که لکه هایی بر روی لباس ها ایجاد شوند و لباس ها نیاز به شست و شوی دوباره داشته باشند، ولی پودر دستی این قابلیت را دارد که فوری در داخل آب حل شود.
 • پودرهای دستی دارای آنزیم هایی هستند که به شست وشوی تمیز لباس ها کمک زیادی را می کنند و دارای کیفیت بالایی هستند، کیفیت بالای پودرهای دستی باعث شده است که همه مردم از این نوع پودرها خریداری کنند و در واقع قدرت پاک کنندگی در پودرهای دستی بسیار بیشتر از پودرهای ماشینی می باشند.
 • رایحه خوبی که در پودرهای دستی وجود دارد، باعث شده است که تا مدت ها این بو و رایحه خوب بر روی لباس ها باقی بماند و بوی خوبی از لباس هایی که با پودر دستی شسته شده اند ساطع شود، در حالی که پودرهای ماشینی این ویژگی که رایحه خوبی را داشته باشند ندارند. انسان ها به گونه ای هستند که به بوی خوب کشش دارند و دوست دار محصولاتی هستند که بوی خوبی را داشته باشند، از این رو پودرهای دستی را بیشتر می پسندند.

نحوه تولید پودر لباسشویی دستی

پودر لباس شویی از انواع پودرهای تمیز کننده لباس می باشند که به پاکیزگی لباس بسیار کمک می کنند و باعث می شوند که علاوه بر پاکیزگی، لباس حالت درخشان و شفافی را به خود بگیرد، این پاک کننده های لباس یا به صورت پودر تولید می شوند و یا به صورت مایع تولید می شوند و سپس در بسته بندی های بسیار مناسب وارد بازار می شوند تا به دست مشتریان برسند، آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که نحوه تولید پودر لباسشویی دستی به چه صورت است؟

پودرهای لباس شویی دستی توسط کارخانه های بزرگی تهیه و تولید می شوند، این کارخانه ها انواع موادی را که برای تهیه پودر نیاز است را تولید نموده و سپس پودر های مناسبی را برای پراکندگی چرک و آلودگی از روی لباس ، تولید می کنند. این موادی که در پودرها وجود دارند عبارتند از : آب ، اسید سولفونیک ، سدیم سیلیکات و … که اگر کمی بر روی پاکت این نوع پودرها دقت کنیم می فهمیم که این محصول از چه موادی تولید شده است.

در کا خانه ها هر خط تولیدی مشغول تولید یکی از انواع مواد اولیه در تهیه پودر می باشند و سپس کارگرانی که در این کارخانه ها مشغول به کار می باشند این پودرهایی که توسط دستگاه ها تولید شده را بسته بندی می کنند و سپس آن را راهی بازار می کنند تا با قیمت مناسبی به فروش برسد. پودر لباسشویی عمده هم باید همه این مراحل را طی کند تا به مرحله فروش برسد. در کل فرایند تولید پودرهای دستی بسیار طولانی و سخت هستند و آن گونه که ما فکر می کنیم این پودرها به آسانی تهیه نمی شوند بلکه تولید کنندگان این گونه محصولات سختی های زیادی را در این مسیر تولید پست سر می گذارند تا این نوع محصول مفید را تهیه نمایند.

عواملی که بر کیفیت پودر لباسشویی تاثیر دارد

عواملی که بر کیفیت پودر لباسشویی تاثیر دارد همان گونه که مطلع هستید پودر لباسشویی چه دستی و چه ماشینی فروش زیادی را دارد و مردم از این پودرها به صورت زیاد خریداری می کنند، ولی قبل از تهیه پودر لباس باید از کیفیت و مرغوبیت آن هم اطمینان حاصل کنیم تا پودر خوبی را تهیه کنیم زیرا که اگر این نوع پودرها کیفیت خوبی را نداشته باشند می توانند آسیب های جدی را به انسان وارد کنند، مخصوصا پودرهای دستی که می توانند آسیب زیادی را به دست فرد وارد نمایند، عواملی که بر کیفیت پودر لباسشویی تاثیر دارد زیاد می باشند که ما چند مورد از آن را بیان می کنیم.

 • پودر رختشویی اعلاء باید کیفیت خوبی را داشته باشد، یکی از عواملی که می تواند بر کیفیت این محصولات تاثیر زیادی را داشته باشد قدرت پاک کنندگی آن است، پودر اگر قدرت پاک کنندگی زیادی را داشته باشد و لباس ها را به خوبی و در سریع ترین زمان پاک کند یک پودر با کیفیت به شمار می آید که در تشخیص کیفیت پودر این عامل یکی از مهم ترین عامل ها می باشد.
 • اگر پودر خریداری شده به کیفیت و بافت لباس آسیب زد یک پودر بی کیفیت می باشد، عامل دیگری که تاثیر به سزایی را در کیفیت پودر لباسشویی دارد این است که بافت لباس را از بین نبرد، بعضی از پودرها باعث شل و گشاد شدن لباس می شوند و یا رنگ لباس را از بین می برند و در نتیجه به بافت و کیفیت لباس آسیب جدی را می زنند به طوری که لباس قابل پوشیدن نمی باشد. پس ملاک فقط تهیه پودر معروف نیست بلکه کیفیتی که پودر دارد بسیار مهم می باشد و همیشه در خرید پودرها ابتدا به کیفیت آن دقت کنید و به سراغ هر پودری نروید و اصلا گول قیمت پودرهای بازار را نخورید.

مواد ادلیه پودر لباسشویی دستی

همه ما بارها از پودر دستی استفاده کرده ایم، مخصوصا این که در زمان های گذشته ماشین لباسشویی وجود نداشت و همه مردم لباس های خود را به صورت دستی و با پودرهای لباس شویی دستی می شستند ، پس به خوبی همه ما ما این پودر ها آشنایی کافی را داریم، آیا تا به حال فکر کرده اید که مواد ادلیه پودر لباسشویی دستی چیست و از چه موادی تشکیل شده است؟

 • سورفاکت ها یکی از مواد اولیه در تهیه پودر دستی هستند که در تهیه پودرها از اهمیت ویژه ای برخوردارند و از اجزا اصلی در تهیه پودرها به شمار می روند.
 • بیلدر ها هم از موادی هستند که این مواد سازنده نقش بع سزایی را در تهیه پودرها دارند و وجود آن ها برای تهیه پودر الزامی می باشد.
 • سدیم تری پلی فسفات که باعث می شود چرک و آلودگی از روی لباس پراکنده شود و به پاکیزگی لباس ها کمک خوبی را می کند.
 • کربنات ها و سیلیکات ها که از خوردگی لباس جلوگیری به عمل می آورند.
 • آنزیم ها که بسیاری از چربی ها و لکه ها و … را از روی لباس محو می کنند. پودر آنزیم دار بسته بندی شده هم در بازارها موحود است که مشتریان زیادی را هم دارد.
 • اسانس ها هم در تهیه پودر کارآمد هستند و باعث ایجاد بو و رایحه خوبی در پودرها می شوند. در کل اجزا و مواد اولیه زیادی هستند که به کمک آن ها یک پودر لباسشویی تهیه می شود که وجود هر کدام تز آن ها در تهیه پودر الزامیست و نبود یکی از ان ها باعث پایین آمدن کیفیت پودر خواهد شد.

سفارش پودر لباسشویی ساده

سفارش پودر لباسشویی ساده سفارش پودر لباسشویی ساده را نی توان به تولید کنندگان این محصول که در این عرصه زحمات زیادی را متحمل می شوند داد، این تولید کنندگان هر نوع پودری را که شما تقاضای آن را دهید می توانند تولید کنند و سپس با قیمت کاملا مناسب آن را به شما تحویل دهند. پودر لباسشویی بدون آنزیم از پودرهای ساده ای به شمار می رود که در بازارها به وفور می توان آن را پیدا کرد. برای خرید پودر ساده کافیست که سری به بازار فروش انواع پودر زده و پودر مورد نظر خود را تهیه نمایید.

برای این که پودر های ساده و حتی بدون رایحه را تهیه نمایید می توانید خود را به نزدیک ترین تولیدی که مشغول به تولید انواع پودرها هستند برسانید و سفارش تهیه پودر مورد نظر خود را به آن ها بدهید ، بعضی از این مراکز با تماس تلفنی هم می توانند کار مشتری و سفارش او را قبول نمایند و نیازی نیست که برای تهیه پودر به این مراکز مراجعه کنید. بعضی از افراد به قدری در تولید این پودرها ماهر و حرفه ای هستند که در منزل خود اقدام به تولید پودر ساده لباسشویی می کنند و یک پودر کاملا مناسب و خوب را تهیه می نمایند و از مصرف هزینه بالا و زیاد هم خودداری می کنند.

مرکز خرید پودر لباسشویی صنعتی

مرکز خرید پودر لباسشویی صنعتی انواع پودرها را در برند و کیفیت های مختلفی به فروش می رساند، همه مردم می توانند با مراجعه به این مرکز خرید پودر مورد نظر خود را خریداری کنند. این مراکز خرید در همه شهرها وجود دارند و نیازی نیست که برای خرید پودر به شهر یا استان دیگری مراجعه شود، بلکه تولید کنندگان و فروشندگان پودر لباسشویی برای سهولت دسترسی مردم به پودر در همه شهرها این محصول را به فروش می رسانند.

اگر شما هم فروشنده محصولات شوینده هستید و قصد دارید که این پودر ها را به صورت عمده ای و انبوه خریداری کنید می توانید به مرکز خرید پودر محل سکونت خود مراجعه نموده و هر میزان پودری را که می خواهید با قیمت کمتر به صورت عمده ای تهیه نمایید. این شیوه خرید صرفه اقتصادی خوبی را دارد زیرا که با خرید ارزان قیمت پودر توسط فروشنده، این نوع محصول با قیمت ارزانی هم به دست مشتری خواهد رسید. خرید مستقیم از تولید کننده هم روش خوبی برای تهیه پودر است زیرا که در خرید مستقیم دست واسطه گران در میان نیست و پودر با قیمت ارزان تری قابل خریداری می باشد ، تولید کنندگان به هیچ وجه دوست ندارند که در قیمت اجناس گرانی به وجود آید از این رو سعی می کنند همیشه در معاملات وجود واسطه را از میان حذف نمایند.

بازار فروش پودر لباسشویی عطری

بازار فروش پودر لباسشویی عطری بازار فروش پودر لباسشویی عطری بازاری فوق العاده پر رونق و شلوغ می باشد، این پودرهای عطری مشتریان زیادی را دارند و مردم دسته دسته برای تهیه آن وارد بازار می شوند و این نوع پودرها را به صورت فراوان خریداری می کنند. اگر سری به بازار فروش پودر عطری بزنید میزان شلوغی و رونق آن را مشاهده نموده و در خواهید یافت که بازار فروش فوق العاده ای را دارد. پودر لباسشویی 10 کیلویی را هم می توان از این بازارها با رایحه دلخواه خود تهیه و خریداری نمایید.

اگر فرصت رفتن به بازار و خرید حضوری پودر لباسشویی را ندارید می توانید آن را به صورت آنلاین از مراکز فروش تهیه نمایید، این مراکز به صورت اینترنتی هم خدمات خود را ارائه می دهند و در هر میزانی که پودر را می خواهید تهیه کنید، می توانید آن را سفارش داده و پر کمترین زمان در درب منزل خود تحویل بگیرید. افراد زیادی هستند که یا شاغل بوده و یا دارای فرزندان خردسال و کوچکی هستند و با وجود آن ها نمی توانند به بازار مراجعه کنند، پس بهترین راه برای این عزیزان این است که خرید محصولات خود را به صورت اینترنتی انجام دهند و در این روزهای کرونایی کمتر به بیرون از خانه رفته و از شیوع این ویروس منحوس هم جلوگیری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما